קוסמטיקה רפואית בשיטת E.W.A של אתי וולף

טיפולי אנטי אייגינג 

בקליניקה שלי קיימת יחידה נפרדת, סטרילית ומפוקחת בקפידה, המוקדשת כולה לטיפולי קוסמטיקה רפואית בשיטת אתי וולף. היחידה מתופעלת ע״י צוות בעל הכשרה ייחודית, מצוידת במכשור המתקדם בעולם ומספקת מענה למגוון רחב של בעיות עור: “אני גאה להעמיד לרשות לקוחותיי, קליניקה ברמה המקצועית והשירותית מהגבוהות בישראל״

 

שיטת E.W.A להצערת העור “אנטי-אייג׳ינג״

פיתחתי מתוך מגמה לטפל בכל 3 שכבות העור, להניע אותם לפעילות סינרגטית ולהגיע לתוצאה במראה העור שאין שני או דומה להם בכל טכניקה או שיטה אחרת בעולם והכל ע״י שילוב טכנולוגיות וטכניקות מהמובילות בעולם.

 

טיפול אנטי אייגינג

תיאום שיחת ייעוץ לטיפולי אנטי אייגינג

יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם

 

אנטי אייג'ינג היום זו אומנות!

מן הסתם הגיל מביא איתו שינויים שהסימנים המובהקים שלו הם בעיקר על פני עור הפנים, מול המראה בטוח שאיננו מרוצים ממה שאנחנו רואים, אבל דבר אחד בטוח, אנחנו נעשה הכול על מנת לשפר, למנוע התדרדרות מואצת ובעיקר לתחזק שזה סוד הנעורים בעור… תחזוקה ועקביות בתחזוקה.

תזונה נכונה ושמירה על כושר יאזנו את תפקודי הגוף המשתנים. היום ישנה מודעות גבוהה על הצורך שבשמירת איכות החיים, שמירה על אוכל בריא וביקור בחדר הכושר פעמיים בשבוע לפחות, מה שלא הרבה יודעים או יודעים ולא תמיד מיישמים שגם את העור ניתן להצעיר ולשמור אותו צעיר, רענן וחיוני. עור הפנים הוא חלק בלתי נפרד מהגוף. עור שמגיל 30 יטופל נכון, יגיע לגיל 40 במצב מעולה כשהוא ניראה בריא, רענן וחיוני. בגיל 40 כבר נזדקק לטיפולי חידוש ולא טיפולי מניעה. כל גיל והפיזיולוגיה שלו, כל גיל והמוצרים הייעודיים לבעיית אותו גיל.

בעשור הרביעי אנו זקוקים לתכשירים עם מרכיבים אינטנסיביים יותר, רטינולים וויטמין C, פפטידים, חוצות שונות ובעיקר גליקולית ולקטית. ככל שנתקדם עם הגיל נזדקק להוסיף נוגדי חימצון שישלימו את פעולת התחזוקה של העור.

אתי וולף טוענת שהרגלי טיפוח נכונים, הם אלה שיגרמו לנו לחייך כשאנחנו מביטים במראה. הזמן נותן את אותותיו לכולנו. מגיעים לגיל 50 ומבינים על מה מדובר. עפעף שצנח, סנטר שנפל, צוואר רפוי ומקומט, קמטי אורך ורוחב ממלאים את הפנים. כשבגיל 40-30 העור יכול להיעזר בתכשירים מחדשי עור ומוצרי מניעה, גיל 50 מבשר על התקדמות בפעילות אותה אנחנו צריכים לנקוט בכדי לבצע מהלכים מתקנים ולא רק משפרים או מניעתיים. עידן התכשירים לא חלף אלא מתווסף לו כוח רב עוצמה והוא מכשור מתקדם.

אם אסכם, גיל 30 נעסוק במוצרי מניעה, גיל 40 חידוש ובניית רקמה, גיל 50 ומעלה יש צורך בשילוב מכשור עוצמתי מתקדם.

אתי וולף, כמומחית במתן פתרונות לבעיות עור מספרת ומדווחת כי היום ניתן לטפל ולהצעיר את העור, כל חלק או אזור בנפרד, לא חייבים היום להיכנס להרפתקאות מורכבות עם ניתוחים או הזרקות. הפתרונות הן נגישות ולא פולשניות עם תוצאות פורצות דרך ומהפכניות. אתי וולף מומחית בכל הקשור לפתרונות אלה למראה טבעי עם החלמה קלה ומהירה.

הזרקות וניתוחים, הם פתרון אחד, אך הטכנולוגיות היום כל כך מתקדמות שניתן להכיר בהן כפתרונות מהפכניות ופורצות דרך. מגיע השלב בו מחפשים מידע על דרכים ואפשרויות נוספות, דרכים שסכין המתחים אינה חלק מהחיפוש. אתי וולף מציינת שבניגוד לעבר, היום לא נדרש ניתוח או התמכרות להזרקות. היום ניתן לטפל בנפרד בעפעף נפול, או צוואר רפוי, או קמטי שפה עליונה. ישנם גברים ונשים שאזור אחד בלבד מפריע ואינם מעוניינים בטיפול שהוא הרפתקה כמו ניתוח עם כל המשתמע מכך. כאן תופסים מקום טיפול הפלזמה או טיפולי ההייפו. כשהפלזמה מצטיינת בהעלמת קמטים וההייפו מצטיין בטיפול בשרירים, משמע הידוק ומיצוק העור כמו בצוואר או בסנטר הנפול. שילוב של שתי טכנולוגיות היוצרות רצף תהליכים במטרה להצעיר את העור במראה ובאיכות.

אובדן נפח בפנים, היחלשות וצניחה של השרירים, העור והשומן הפנימי, עודפי עור בעפעפיים שצנחו, הידקקות השפתיים, קו לסת שאיבד את הגדרתו כקו לסת. כל אלה מסמנים את מראה העור המזדקן. כשהצוואר רפוי או עפעף נפול, אלה הסממנים העיקריים שמסגירים את הגיל ושום מייקאפ לא יוכל לטשטש את המראה המזדקן. אתי וולף שמה לה למטרה להציע ללקוחות טיפולים עם שמירה על מראה טבעי.

 

החלקת עור ועלמת קמטים על ידי טיפולי פלזמה

טיפולי הפלזמה מטפלים בהעלמת קמטים ובהחלקת עור שהוא שבור וקרוע ומספקים תוצאה טבעית לחלוטין, זמן החלמה הוא אינדיווידואלי בהתאם למצב העור, 3 ימים עד שבועיים לערך הוא זמן החלמה רצוי על מנת לבנות רקמה חדשה, 3-6 טיפולים נדרשים, תלוי במצב העור. טכנולוגיה שהוכחה מדעית כיעילה בהעלמת קמטים והסרת עור עודף, כבונה קולגן חדש, מכווצת ומותחת את העור. את תגובתיות העור ניתן לכסות במייקאפ ייחודי ואז חוסר הנוחות בימי ההחלמה מנוטרלים ויוצאים מהמשוואה וניתן לחזור לשגרת היום מיד לאחר הטיפול. טיפול הפלזמה מחזיק מעמד עד שנתיים כשבכל נקודת זמן ניתן להגיע לתחזוקה, גם כשקמטוט קטן מופיע, ניתן לטפל נקודתית מבלי לבצע טיפול מקיף.

טיפול אנטי אייגינג

מראה צעיר ורענן על ידי מכשיר ההייפו – ללא ניתוח

טכנולוגיית ההייפו מהדור השלישי D3, המצטיין בטיפול ישיר במעטפת השרירים ומטפל במקביל בכל 3 שכבות העור. זו טכניקת אולטרה סאונד עמוקה ועוצמתית ומגיעה לעומק העור עד ל SMAS (מעטפת השרירים) טיפולי ההייפו אינם מהווים בעיה מבחינת תגובתיות העור ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת היום. טיפולי ההייפו מחזיקים מעמד עד שנתיים.

טיפול ההייפו מעניק מראה מתוח וצעיר לכל אזור הפנים, חוסך את הצורך בניתוח, אינו כרוך בטיפול פולשני, בסיכון, או בסיבוך ומאפשר חזרה מיידית לשגרת היום. טכנולוגיה שהוכחה מחקרית כמגבירה את קצב ייצור הקולגן פי 145. מספק תוצאות מוכחות גם לאחר טיפול אחד.

שילוב מנצח של טכנולוגיות תכשירים מתקדמים – הטיפולים מתאימים לגברים ונשים וטובים בעיקר לאותם אלה שמעוניינים לטפל בכל אזור בנפרד או טיפול כולל. הכול ניתן והכל אפשרי בשילוב שתי הטכנולוגיות, פלזמה או הייפו או גם וגם.

טיפול אנטי אייגינג

טיפולי אנטי אייגי׳נג

טיפול פנים אנטי אייג ינג
טיפולי אנטי אייגינג

חמש טכנולוגיות שונות

כולן פועלות בשיתוף פעולה למטרה אחת והיא פעילות עמוקה בכל שכבות העור עם התייחסות אישית לכל שכבת עור כשהתוצאה הסופית היא עור צעיר יותר, בריא יותר ומוצק יותר.

טכנולוגיה 1 גלי רדיו בשיטת E.W.A, המלך בהצערת העור

פעילות גלי הרדיו היא ישירות לעומק הקמט או לאזור המטופל. אנרגיית גלי הרדיו משתמשת בזרם חשמלי מתחלף בעל תדירות גבוהה, המועבר לתוך הרקמות ומכווצן בשל החימום. גלי הרדיו מתפזרים בעור, חודרים לעומק הרקמות ואינם נספגים במלנין או בהמוגלובין, לכן ניתן לבצע טיפול זה גם בבעלי עור כהה. כיום זהו הטיפול היחיד בעולם המסוגל לטפל בקמטים ובקמטוטים, להמעיטם ולשטחם.

טכנולוגיה 2מזו פן – MESO PEN בשיטת E.W.A של אתי וולף

מזו רולר – אחד מהטיפולים המתקדמים להצערת וחידוש עור הפנים הוא טיפול בשיטת מזו רולר.

אנחנו יודעים שפילינג לסוגיו השונים, הוא אחד השיטות המקובלות היום לעידוד חידוש קולגן ואלסטין, אנחנו מצליחים להשיג את הגמישות הרצויה בעור בעזרת הפילינג, אנחנו מצליחים להעלים קמטוטים עדינים, ובעיקר מצליחים למנוע הזדקנות העור. מה שנקרא "אנטי אייג'ינג" אבל…

במאמר הזה לא אתייחס ליעילותו של הפילינג ותרומתו לטיפול בקמטים וחידוש העור.

הפעם …

מה שנקרא אני אתקוף מכיוון אחר, על עוד שיטה או עוד טכניקה בה ניתן להילחם, למגר, להמעיט, ולמנוע את הקמטים. במאמר הבא אתייחס אך ורק להעלמת קמטים וקמטוטים בטכניקה מיוחדת הנקראת "מזורולר" לדורותיה. ומה הכוונה. אסקר את תחילתו של העידן בו הגיח המזורולר  לשולחן הטיפולים של הקוסמטיקה המתקדמת, החידושים שלאחריו ועד למה שנכון והכי אפקטיבי היום.

אז בואו איתי וביחד נלך שלב שלב. החידושים מפתיעים והתוצאות לא להאמין. 

וארחיב… 

המזו פן הוא אחד מכלי הנשק העוצמתיים שלנו במלחמה בקמטים. לאורך השנים עבר המכשיר כמה גלגולים. כל התקדמות הביאה למהפכה חדשה בעולם האסתטיקה ולתוצאות שהותירו אלפי לקוחות נדהמים. טיפולי מזותרפיה מצעירים את העור, ולאחר הטיפול הוא נראה רענן ובהיר יותר. חלק משמעותי מגמישות העור שאבדה בשל ההזדקנות, משוחזר באמצעות טיפולים אלו, אשר יעילים אף להתחדשות תאים, הפחתת קמטים והעלמת קווים עדינים.

תוצאות טיפולי מזותרפיה ותדירויותיו שונות מאדם לאדם, בהתאם לחומרת המצב ותרכובת הויטמינים והמינרלים אשר ניתנות. מטופלים רבים מתחילים להבחין בתוצאות כבר לאחר שני מפגשים. התוצאות משמעותיות, אך על מנת שישפיעו באופן קבוע, יש לבצע תחזוקת טיפולים שוטפת אחת למספר שבועות.

מהלך הטיפול 

הצערת העור בפנים באמצעות טיפול מזותרפיה כרוכה בתוספת לטיפול עם המזו-פן, גם החדרת תאי גזע, ויטמינים ומינרלים המוחדרים באמצעות עט חשמלית עם מודול מחטים (9-12) החודרים אל רקמת השומן והחיבור מתחת לעור. ויטמינים אלו מעוררים היווצרות קולגן ואלסטין, שני חלבונים אשר מגמישים את העור ומשפרים את זרימת הדם. טיפולים דומים עשויים לשמש עבור חלקים אחרים של הגוף, בהם העור מפתח קמטים או שוקע, כמו הצוואר והידיים.

יתרונות עיקריים של טיפולי מזותרפיה

הטיפול מציע מספר יתרונות עבור אנשים אשר אינם מעוניינים לעבור ניתוח.

חלק מהיתרונות העיקריים של הטיפול כוללים: 

• טיפול שאינו פולשני

• טיפול שאינו כרוך בהרדמה כללית

• הטיפול משפר וממריץ את זרימת הדם באזור המטופל

• ממעיט ומחליק קמטים וקמטוטים

תופעות לוואי

• תחושת צריבה במהלך הטיפול ולאחריו – מהלך תקין וסימנים נצפים

• אדמומיות ונפיחות במשך מספר ימים לאחר הטיפול – מהלך תקין וסימנים נצפים

 טכנולוגיה 3גלי קול – אולטרא סאונד

גלי קול – אולטרא סאונד להחדרת לחות ומינרלים לעומק העור

מכשיר אולטרא סאונד עושה שימוש בגלי אולטרא סאונד גלי קול, על מנת להמריץ את מחזור הדם, להחדיר חומרי קוסמטיקה, וחומרי לחות והזנה. עיסוי אולטרא סאונד גורם לגירוי העור ליצור קולגן ברמה מוגברת ולבניה מוצקה יותר של העור. המכשיר נועד לטפל בקמטוטים (אנטי אייג׳ינג ומיצוק הפנים), פיגמנטציה, החדרת לחויות קרמים וסרומים לעומק העור .

טכנולוגיה 4 פילינגים

פילינג חומצות מעולה בהכנת העור כמעט לפני כל טיפול, הוא גורם לרכות בעור, זוהר וריפוי טוב, הוא מפנק עור יבש, חסר לחות ורגיש ואפילו רוזציאה, הפילינג הוא בעל מרכיבים ממצקים במיוחד, אנטי אוקסידנטים
(נוגדי חימצון), הגורם למראה משי של העור. פילינג זה אפשר לשלב בטיפולי פנים קלאסיים ולטיפולי שיקום ואנטי אייג׳נג בשיטת E.W.A של אתי וולף.

פילינג החומצות בשיטת E.W.A של אתי וולף, בעל פעילות טובה ויעילה יותר בעומק העור, פילינג ייחודי זה הוא לוחם כנגד שינויים בעור, כמו גידולים, ריפוי דלקות, נגעים ובפיגמנטציות. הוא מעולה בזירוז התחדשות התאים והוא נחשב כחומר מוביל ומחזק את מערכת החיסון של העור בטיפולי אנטי אייג׳ינג בכלל ובשיטת E.W.A של אתי וולף בפרט. הפילינג הוא למעשה החייל המצטיין בשורת הטיפולים בפיתוח השיטה של אתי וולף לטיפולי אנטי אייג׳ינג להצערת העור.

טכנולוגיה 5גלי אור – פוטו רג׳ובניישן

פוטורג׳וביניישן היא שיטת טיפול חדשה, המיועדת לטפל בעור, לחדש אותו ולשוות לו מראה צעיר ורענן יותר. ממחקרים שנערכו על נשים אשר עברו טיפולי פוטורג׳וביניישן, שיעור ההצלחה עומד על 90% וזאת הודות לעובדה שהוא פועל בתוך שכבת הדרמיס.

שיטת הטיפול הייחודית הזאת, מיועדת לנשים ולגברים מעל גיל ארבעים, אשר סובלים מכתמי עור, כתמי שמש, נמשים, קמטוטים, ואדמומיות על העור. הטיפול הוא טיפול שורשי ומיועד באופן ספציפי לטפל בתופעות השונות המתרחשות בעור בעקבות תהליכי ההזדקנות.

הצערת העור והעלמת כתמי שמש וקמטוטים

עור הפנים הוא האיבר החשוף ביותר בגופנו, ועל כן בא במגע תמידי עם רדיקאלים חופשיים, קרני שמש מסוכנות ופגעי מזג אוויר נוספים שמאיצים את קצב ההזדקנות שלו ופוגעים בגמישותו ובמראהו הבריא. כיום קיימות טכניקות רבות שמטרתן הצערת העור ושיפור מראה עור הפנים. כלל השיטות שייכות למשפחת טיפולי אנטי אייג׳ינג,
ושיטת פוטורג׳וביניישן היא אחת מהן.

גלי אור בלייזר או IPL, הם היעילים ביותר לטיפולי פיגמנטציה ובעלי תפקיד חשוב ומוביל בשיטת E.W.A של אתי וולף להצערת העור

כיצד מבוצע טיפול פוטו רג׳ובניישן? 

הטיפול עצמו אינו מצריך הרדמה והוא מבוצע בעזרת מכשור טכנולוגי חדשני ובאמצעות הבזקי אור וקרני לייזר. הלייזר או ה IPL עוזרים לקילוף עדין של העור ובכך מרענן ומחדש אותו.

 

תיאום שיחת ייעוץ לטיפולי אנטי אייגינג

יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם