קווין פלזמה שקוף - טיפולי פלזמה

טיפולי פלזמה - העלמת קמטים בפנים

את דרכי בטיפולי הפלזמה התחלתי לפני מספר שנים כשבארץ עדיין לא הכירו את הנושא. כאחת שמכירה היטב את אירופה ובזכות הקשרים שרקמתי במשך השנים עם מיטב אנשי המקצוע בעולם, התוודעתי כבר אז לכל הפיתוחים העדכניים ביותר.

מהרגע שנחשפתי לטכנולוגיית הפלזמה ועד היום, אני ממשיכה ללמוד את הנושא ולהתמקצע בו. הפכתי לדמות מוכרת ומקצועית במרכזים העוסקים בפלזמה בארץ ובעולם ואף להגיע לדרגת מאסטר, מדריכה ומאמנת פלזמה מקצועית.

את טיפולי הפלזמה אני מיישמת בקליניקה שלי שבהרצליה פיתוח, כבר קרוב ל 7 שנים. בנוסף, הקמתי מרכז ללימודי פלזמה, בו אני מכשירה קוסמטיקאיות, אחיות ורופאים בטיפולי פלזמה. מערך ההדרכה שיצרתי הוא תוצאה של הכשרה אינטנסיבית שעברתי בכמה מקומות בעולם וניסיון רב בשימוש מעשי במכשור ובטכנולוגיה. מעבר לכך, הלימודים במקומות שונים ושימוש בדגמים שונים של מכשירים, איפשר לי ללקט פיסות מידע חשובות מאוד ממקומות שונים בעולם ומחברות שונות העוסקות בנושא ולחבר אותן לקורס תיאורטי ומעשי אחד שלם שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר בעולם!

המרכז שהקמתי אינו קשור לאף חברה ישראלית או בינלאומית אחרת. הוא מסתמך אך ורק על הידע שאני צברתי. כאחת שמתגאה מעצם היותי החלוצה בטיפולי פלזמה בישראל (ובעולם) ובעלת ניסיון רב מאד, אני מודעת לכל היתרונות כמו החסרונות, ולכן אני צמודה לפרוטוקול הבטיחות הגרמני שהוא בעל הסטנדרטים הגבוהים בעולם. את התורה הזו אני ממשיכה להנחיל לבעלי/ות מקצוע המעוניינים/ות לקדם את הקליניקה שלהם/ן שלב אחד למעלה ולספק ללקוחות את היתרון היחסי שבטיפולי האנטי אייג'ינג.

טיפולי פנים ואנטי אייגינג

® לראשונה בישראל וייחודי לקליניקה של אתי וולף

מכשיר הפיברוג’ט הוא בהחלט אחד ההתפתחויות המעניינות והאפקטיביות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, חידוש מהפכני ופטנט אמיתי בתחום.

מכשיר הפיברוג’ט פורץ גבול חדש ומרגש בתחום הרפואה האסתטית. באמצעותו הן המטפל והן המטופל מקבלים אפשרות חלופית להליכים שהיו עד עכשיו שמורים לכירורגיה פלסטית בלבד, שהיוו טיפול פולשני מאוד ובעל סיבוכים תדירים. לפני ואחרי הניתוח כגון: הרדמה, כריתה כירורגית, תפרים והפוסט התאוששות – בבית החולים.

מכשיר הפיברוג’ט יעיל, ארגונומי ובעל ביצועים טובים, הפיברוג’ט פותח בעקבות הצורך לפעול בתנאים שבהם קשה להשתמש בכלים אחרים כמו לייזר או סכין מנתחים ואפילו תדר הרדיו. 3 מכשירי פיברוג’ט בתדרים שונים. כל אחד למיקום ולייעוד. כל מכשיר בחוזק ובעומק אחר להתאמת מקסימאלית ואופטימאלית לכל עור, למיקום ולבעייה.

הפיברוג’ט משתמש בפלזמה (מכילה 92% מים בעור ו 0.7% חלבון) ע”י קרן החום ניתן להפוך את הפלזמה המוצקה לגז ולאדות אותה ובכך לצמצם מיידית את עומק ונפח הקמט, השומה או העור העודף. על מנת ליצור קשת חשמל קטנה, בדומה לברק זעיר, מאוד ממוקדת ומאפשרת להתמקד רק באזור הבעייתי, כך שאין זליגת חום לאזורים אחרים ולכן אין סימנים או צלקות לאחר זמן ההחלמה המשוער.

ללא סכין מנתחים וללא הרדמה ניתן להסיר ולטפל כמעט בכל בעיה אסתטית בפנים ובגוף.

טיפול הפיברוג’ט  עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר והוא נקרא “פלזמה”.

פלזמה – נוצרת באמצעות יוניזציה של גזי האטמוספירה הממריצה ומייצרת באופן מיידי התכווצות והידוק של סיבי העור ובכך גורם למתיחת עור ללא ניתוח ובדרך לא פולשנית. בטכנולוגית הפלזמה אין שימוש בסכין המנתחים או בלייזר על מנת להסיר עור עודף ובכך נמנעים מהסיכונים הכרוכים בהתערבות הניתוחית המסורתית. הטיפול מתבצע ללא חיתוך, נעשה שימוש בהפרש הפוטנציאלים החשמליים (וולטאג’) בין קצה המכשיר לבין עור האדם והתוצאה: פריקה חשמלית זעירה או פריקת פלזמה.

המכשיר בעל תו תקן ישראלי ו – CE האירופאי.

שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה בדיוק פלזמה (פלסמה)?

טיפול הפלזמה במכשיר הפיברוג’ט עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר והוא נקרא “פלזמה”. (מוצק, נוזל, גז ופלזמה)

זו לא קשת חשמלית פשוטה אלא קשת פלזמה אמיתית המיועדת עבור היישום הטוב ביותר עבור הליכי טיפולי פלסמה מדויקים ויעילים.

שונה לחלוטין ממכשירי המתח הגבוה המסוגלים לשבש הליכים ולא להגיע לתוצאה הנאותה.

הפלט של הפלזמה המקורית מיוצר על ידי גנרטור פלזמה שנמצא בתוך המכשיר.

 

מכשיר פיברוג’ט פלסמה אמיתי MULTI MEDICAL PLASMA

מתיחת פנים ללא ניתוח

טיפולי פלזמה

המתח במכשיר הפיברוג’ט אינו מועבר ישירות לעור אלא מועבר באמצעות הגנרטור הפנימי אשר מייצר פלזמה. הפיברוג’ט אוסף את הפלזמה ומעביר אותו אל העור באופן שווה ושטחי, וכתוצאה מכך פחות סיכון של כוויות, והצטלקויות ומקסימום תוצאות.

 

חיקוי במכשיר מתח גבוה לא תקני ומסוכן!!

טיפול בפלזמה

החיקוי המסוכן המחולל מתח גבוה, מעבירו ישירות על העור ללא ייצור פלזמה.

קיים סיכון גבוה לצלקות, פיגמנטציה וכוויות הנגרמות על ידי סוג זה של אנרגיה, משום שהוא מועבר על ידי קשת אלקטרונית אשר מועברת לנקודה צרה על העור וחודרת עמוק מדי לתוך הרקמה. מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים ולעבור טיפול בסוג זה של טיפול.

 

מכשיר הפלזמה האמיתי – הפיברוג’ט  MULTI MEDICAL PLAZMA  המבצע סובלימציה של העור, מן ניתוח רך ומגיע לתוצאות ארוכות טווח אף יותר מהזרקות ושווה למתיחת עור כירורגית וזול יותר כמובן עם אפשרויות תיקון קלות במשך השנים, מה שניתוח או הזרקות לרוב אינם מאפשרים זאת.

 

הפיברוג’ט – MULTI MEDICAL PLAZMA מתיחת עור ללא ניתוח.

אינו מהווה כל סיכון בעצם פעילותו השטחית והשווה על העור, ללא יצירת צלקות או כוויות. להבדיל ממכשירי החיקוי הזולים כמו מה שניראה היום בפרסומים שונים במדיה.

(מומלץ לבדוק לפני כל תחילת טיפול, לוודא שאמנם יש תווי תקן ואמנם זהו מכשיר פלזמה ולא מתח גבוה.)

בנוסף ולא פחות חשוב…

הפיברוג’ט MULTI MEDICAL PLASMA  הוא היחיד בארץ המאפשר פעולות נוספות לטיפולי אנטי אייג’ינג משלימים.

 

מתיחת עור

 

MULTI MEDICAL PLASMA  FIBROJET   

העלמת קמטים

הוא המכשיר היחיד בארץ בעל מספר סוגי מחטים המותאמים לכל סוגי העור והקמטים

 

אתי וולף כהרגלה מביאה את החידושים האחרונים מהעולם וגם הפעם הייתה הראשונה ומחלוצות השיטה בארץ. היחידה עם וותק של קרוב ל 4  שנים, מפעילה מחלקה גדולה בקליניקה שלה המתמחה בטיפולי הפלזמה ועורכת סדנאות התמחות לקוסמטיקאיות ואף רופאים הנפגשים לראשונה בטכניקה זו.

 1. מי מתאים לטיפול בפיברוג’ט – מתיחת עור ללא ניתוח ?
  טיפולי הפלזמה בשיטת EWA של אתי וולף במכשיר הפיברוג’ט 
  מטפלים במבנה עור נפול, המקנה מראה עייף וכבד, בעלי עור שבור (קמטים) בגין גיל מבוגר. על מנת לעבור טיפול בטכניקה זו יש להיות מעל גיל 18, למעט מי שנמצא/ת ברשימת הקונטרה-אינדיקציות.
 2.  מה צריך לעשות לפני טיפול בפיברוג’ט?
  יש להגיע לפגישת ייעוץ עם אתי שהיא מוסמכת לבצע את הטיפול ולבדוק התאמה ותיאום ציפיות לגבי התוצאות ולהיוודע להליך ושלבי ההחלמה. לאחר קבלת כל הנתונים, אתי תציע תוכנית עבודה מותאמת אישית.
 3.  מי יכול לבצע את הטיפול?
  רופאים וקוסמטיקאיות אשר קיבלו הכשרה מהחברה והוסמכו לבצע את הטיפול. יש לבקש לראות את תעודת ההסמכה.
 4. האם נדרשת הרדמה לביצוע הטיפול?
  לפני טיפול הפיברוג’ט מבצעים אלחוש מקומי ללא מחטים, להרגשה נינוחה יותר בזמן הטיפול.
 5. האם טיפול אחד בפיברוג’ט מספיק בכדי לראות תוצאות?
  טיפול בפיברוג’ט אינו הליך כירורגי ולא ניתוח פלסטי שבו חותכים ומסירים את העור העודף. טיפול פיברוג’ט שהוא מתיחת עור ללא ניתוח, משפיע אך ורק על שכבת העור העליונה (האפידרמיס). כל מקרה הינו אינדיווידואלי לכן, מס’ הטיפולים הנדרשים תלוי במצב עור המטופלת וביכולת התגובה של העור לטיפול. בכל מקרה ניתן לראות שינוי ולרוב כבר לאחר הטיפול הראשון כשייתכנו מספר טיפולים מועטים (3-4) להגעה לתוצאות ניצפות.
 6. מה אורך החיים של תוצאות הטיפול בפיברוג’ט?
  ישנו הבדל בין זמן ההחלמה של הרמת עפעפיים לבין זמן החלמה של אזורים אחרים. ניתן ליהנות מתוצאות טיפול בפיברוג’ט למשך שנתיים ואף יותר. כמובן שזה אינדיווידואלי ותלוי בעור המטופל/ת.
 7. מדוע טיפול בפיברוג’ט עדיף על הזרקות או ניתוחים?
 8. הטיפול בטכניקת הפיברוג’ט עדיף על כל טכניקה מוכרת היום להעלמת קמטים ונפילת עור וכיצד? בסיום הטיפול נאמר למטופל/ת שברגע הופעת קמט חדש, או נסיגה בטונוס (מתח) העור באזור מסוים, ניתן להגיע לטיפול תחזוקה של כמה דקות ובעלות מזערית וזניחה בכדי למתוח מיידית את האזור הדרוש, להעלים את הקמט ולחזור לשגרה ללא טראומות מיותרות לעור. בפיברוג’ט, זהו היתרון שעולה על כל מכשיר פלסמה אמיתי הקיים היום בארץ. גם בזה טכניקת הפיברוג’ט נותנת מענה בעל יתרון מובהק.
 1. האם ניתן לבצע את טיפול פיברוג’ט בקיץ?
  ניתן לעשות את הטיפול בקיץ ובכל עונה אחרת של השנה. כמובן שישנן הנחיות שונות לטיפול בבית בכל עונה ובהתאם להוראות המדויקות של אתי ובהתאם לתקנים של החברה המייצרת.
 2. כמה זמן אורכת ההחלמה מטיפול בפיברוג’ט?
  טיפול הפיברוג’ט, גורם לצריבה מבוקרת של האפידרמיס באמצעות אנרגיה פלזמטית. לאחר הטיפול לא תהיה נפיחות אך יופיעו גלדים זעירים כשהשלב הראשון להחלמה יהיה נשירת הגלדים לאחר 2-3 ימים והשלב השני הוא האדמומיות שנותרת עד להחלמה ואורכת 3-4 שבועות, בהן העור עובר תהליך בנייה והתחדשות. האזור המטופל יהיה רגיש מעט, לכן יש להגן עליו מפני השמש עם קרם הגנה בעל פקטור 50 מספר פעמים ביום. גם לאחר שהאדמומיות חולפת, התוצאה האמיתית תתהווה ותיראה לעין לאחר 6-8 שבועות. זהו תהליך פיזיולוגי טבעי וטריוויאלי המתקיים לאחר כל טיפול בעור בכל טכנולוגיה מתקדמת.

היוצאים מן הכלל הם אזור העיניים ומסביב לפה, שם השריר הוא עגול (שריר אורביקולרי) ולכן תיתכן נפיחות שתחלוף לאחר 48 שעות לערך וזו תגובה נצפית ובהתאם לפרוטוקול הטיפול. שאר התופעות והתוצאות תהיינה בדומה לשאר האזורים בפנים או בגוף.

 1. האם ניתן להיחשף באופן שלא יבחינו באדמומיות או בגלדים הזעירים?

לכיסוי מושלם של האדמומיות קיים מייקאפ ייחודי וייעודי שיתן כיסוי טבעי ומושלם שיוציא מהמשוואה את בעיית אי הנעימות או החשש להיחשפות ולכן אין חשש, הטיפול אינו שובר שיגרה.

 1. האם ניתן להתאפר ולחזור לעדשות המגע לאחר הטיפול בפיברוג’ט?
  במידה והטיפול שבוצע הוא בהרמת עפעפיים, עדיף לחזור למשקפיים בסיום תקופת ההחלמה ובמקרים מסוימים לאחר נפילת הגלדים הזעירים שזה לאחר 3 ימים לערך. בשאר האזורים ניתן לחזור לעדשות המגע כרגיל. לגבי האיפור, ניתן, אך בהתאם להוראות של אתי וחשוב להישמע להן. מטרת הטיפול הינה לשפר את המראה ובכך להשפיע באופן חיובי על הביטחון העצמי ועל איכות החיים תוך כדי מתן אפשרות למטופל/ת לחזור לשגרת חיים ובמהירות.
 2. האם קיים סיכון בטיפולי הפיברוג’ט?
  במהלך טיפול פיברוג’ט, בין המכשיר למטופלת אין מגע ישיר, לכן טיפול הפיברוג’ט אינו מהווה סיכון למטופל/ת. אני שוב מציינת כי הטיפול אינו פולשני ושטחי בלבד.
 3.  האם יש תופעות לוואי לטיפול?
  אי ציות להוראות של אתי, שהן תואמות להוראות החברה והמומחים, עלול לגרום לשיבושי החלמה מה שניתן למנעם עד לכדי 0 תופעות לא רצויות. למעט התופעות הניצפות שהן חלק מפרוטוקול הטיפול כמו גלדים זעירים, נפיחות קלה (לא חייב) ואדמומיות בזמן ההחלמה (כששימוש במייקאפ מוציא את הבעיה מהמשוואה בכלל) אין ולא אמורה להיווצר כל תופעה אחרת.
 4. האם ניתן לבצע מס’ אזורים בטיפול בודד?
  ניתן לבצע שני אזורים במפגש אחד.
 5. מתי לא מומלץ לבצע את הטיפול?
  כאשר ישנה דלקת זיהומית בגוף, סרטן, מחלות כגון הרפס פעיל, זאבת אדמנתית מערכתית, מחלות מדכאות חיסון, כולל AIDS ונשאים ב-HIV, סוכרת לא מאוזנת, מחלות לב (אנגינה פקטוריס, קוצב לב), נטייה לצלקות קלואידיות, אם ב-6 החודשים האחרונים בוצעו ניתוחים וכן אם בתוך 3 החודשים נעשה שימוש ברואקוטן או רטין A.

16.האם ניתן להבטיח תוצאות לאחר טיפול בפיברוג’ט?
ניתן להתחייב לתוצאות בטכניקת הפיברוג’ט, לרוב גם לאחר הטיפול הראשון, אך לא תמיד. לכן, יש להתאזר בסבלנות וגם אם לאחר הטיפול הראשון תוצאת הביניים אינה ברורה עדיין, הן תגענה כבר לאחר טיפול 2 או 3 בהן ייראו התוצאות בבירור.

זאת משום שתוצאות הטיפול וזמן ההחלמה הם אינדיווידואליים ותלויים בגיל המטופל/ת, במצב העור ובתיאום הציפיות בזמן הייעוץ האישי.

ישנה אפשרות שבכל מפגש יישלחו צילומים של “לפני-אחרי” לטלפון הנייד בכדי שניתן יהיה לעקוב מקרוב ובשקיפות מלאה אחר ההתקדמות בטיפול ובתוצאותיו.

זהו טיפול המבטיח תוצאות בכל מצב של עור – ההבדל בין מטופל למטופל הוא במספר הטיפולים ומסיבה ידועה וברורה – מצב העור והגילאים השונים.

ישנה הבטחה לתוצאות ובכל מקרה היא מגיעה תוך מספר טיפולים קצר.

 1. האם זקוקים לתחזוקה לאחר סיום הטיפול?

בדומה לסעיף מס. 7  ובנוסף ובמידה וזיהינו נסיגה קלה במראה העור, עייפות מסוימת שנגרמה כתוצאה מהתקדמות בגיל, ממחלה או כשל חיסוני זמני, חשיפת יתר לשמש, עישון, סטרס (מתח נפשי), עדיף להגיע ולעבור טיפול אחד כולל של כל הפנים ובכך נחדש ונבנה רקמה חדשה וצעירה על מנת שטקסטורת העור תחזור להיות חיונית, בוהקת ובעלת גוון עור שווה ומתוח.

 1. מה אתי וולף אומרת על הטיפול בפיברוג’ט?

זהו עולם טכנולוגי חדש, המשלב מדע וטכנולוגיה שבאים לשרת את היופי וטיפולי האנטי אייג’ינג ברמה שלא ניראתה כמותה – במהירות התוצאה, איכות התוצאה, תוקפה ונגישותה, בטיחותה הטכנית והיכולת לעמוד בהבטחת התוצאות. אין דומה לזה היום בקוסמטיקה שהייתה שייכת לעולם הרפואה בעבר.

 

מכשיר הפיברוג’ט מאפשר לבצע טיפולים רבים כגון:

 • הרמת עפעפיים
 • החלקת קמטים בשפה עליונה ותחתונה, עד להחלקה מושלמת
 • קמטים בצידי העין
 • הפחתה והעלמת שקיות מתחת לעיניים
 • מתיחת עור עודף בצוואר ובסנטר
 • הסרת צלקות, כתוצאה מניתוח או פוסט אקנה
 • הסרת נקודות חן
 • הסרת גרנולומות (מסה של רקמת עור שנוצרת בתגובה לזיהום כרוני, פציעה, דלקת, גוף זר, או פטריה – גידולי עור ויראליות)
 • הסרת כתמים ופגמים בעור וכל זה ללא ניתוח!!! בסדרת טיפולים קצרה של 2-3 טיפולים, ניתן לעשות פלאים שעד כה היו שמורים לחדר הניתוח בלבד.

אתי וולף מתארחת אצל מיכל צפיר בתכנית "עסקים מצליחים".

שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתיחת פנים ללא ניתוח – הטיפולים שניתן לעשות באמצעות מכשיר הפלזמה:

 • הרמת עפעפיים – אזור העיניים זה חלון הראווה שלנו, מטופלים רבים סובלים מעודף עור בעפעפיים העליונות ולעיתים גם בתחתונות. דבר אשר מעניק מראה מבוגר ועייף יותר. באמצעות מכשיר הפיברוג’ט ניתן לטפל בבעיה זו, ללא ניתוח. מדובר בסדרה של 2-3 טיפולים בהם המטפל מטפל באזור הבעייתי, משך ההחלמה הינו מהיר ביותר ומאפשר חזרה לשגרה כבר ביום למחרת בעזרת מריחת מייקאפ להסתרה קלה עד ההחלמה לאחר מספר ימים. הטיפול עצמו איננו כואב (עושים שימוש במאלחש) ולא משאיר צלקות. ללא הזרקות כלל!
 • הסרת נקודות חן – נקודות חן לעיתים מוסיפות חן ולעיתים לא אסתטיות, למטופלים אשר לא אוהבים מבחינה אסתטית נקודות חן טורדניות, או שומות ומעדיפים מראה עור חלק, בפנים או בגוף. מכשיר זה מאפשר הסרת נקודות חן וגרנולומות בטיפול הראשון. ללא כאבים וללא צלקות.
 • הסרת צלקות – בעזרת מכשיר הפיברוג’ט ניתן לטשטש ולהסיר צלקות מסוימות, טיפול בצלקות הינו מבוקש מאוד, היות וישנם סוגים שונים של צלקות, ישנם מס טיפולים אפשריים. לצלקות אקנה למשל ניתן להגיע לאפקט חלק לחלוטין ומראה עור חלק, לצלקות של ניתוח קיסרי, ניתן לטשטש באופן משמעותי את הצלקת וכדומה, סימני מתיחה (סטריאות)

באילו אזורים או נגעים ניתן עוד לטפל בעזרת פיברוג׳ט?

ע”י סובלימציה של העור (מעבר של חומר ממופע מוצקי למופע גז) ללא סכין מנתחים וללא הרדמה ניתן להסיר ולטפל:

• נגעי עור
• עור עודף
• הפחתה והעלמת קמטים בכל אזורי הפנים, הצוואר והעיניים – ברוב המקרים מחליף ניתוח עפעפיים
• הסרת פיברומות (גידולים שפירים ברקמת החיבור)
• יבלות/הצטלקויות שונות
• סימני מתיחה
• צלקות אקנה
• צלקות לאחר ניתוח
• פיגמנטציות/הסרת קעקועים ואיפור קבוע
• קסנטלסמה – (הצטברות כולסטרול מתחת לעור בעלת מראה טיפוסי עם גוון צהבהב וגבולות ברורים. הנגע מופיע לרוב בחלק הפנימי של העפעפיים העליונים אך לעיתים גם בעפעפיים תחתונים.

האם הטיפול פיברוג׳ט בטוח?

קרם אלחוש נמרח באזור המטופל, למשך 30-40 דקות, בכדי להפחית כל אי נעימות או חוסר נוחות בזמן הטיפול, כך שהטיפול הוא ללא כאב. יתכן ותהיה תחושה של חום קל או עקצוץ באזור. מיד לאחר הטיפול ייתכנו תחושות חום באזור שטופל אך בשום אופן לא כאב.

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול הפיברוג׳ט?

נקודות חומות בהירות ייראו על העור, שיהפכו לגלדים קטנים ומזעריים ולכן חשוב לשמור על היגיינה נאותה, עור נקי ויבש ללא תכשירי איפור.

לעיתים רחוקות בטיפול עפעפיים, תיתכן נפיחות, מה שתחלוף תוך יום או יומיים.
העור יהפוך אדום וחם מיד לאחר הטיפול ויתכן שיימשך ליומיים או שלושה (עדיף על ניתוח) תוצאות הטיפול תלויות בחומרת מצב העור ורפיונו, או גודל הנגעים בהם טיפלנו.
כשהעור במצב תקין וידוע מראש, התוצאות נפלאות ועודפי העור בעפעפיים או בכל אזור שטופל מתמעטות באופן משמעותי שניראה מיידית לעיין.

בשונה מהטיפולים המקובלים, המתמקדים בהקניית לחות לעור, שיטת EWA שאותה פיתחתי, אני מציעה שילוב בלעדי של טיפולי אנטי אייג’ינג ופתרון מיידי לבעיית רפיון בעור, קמטים, צלקות ונגעי עור. לאחר אבחון מדויק, ניתן לשלב מספר טכנולוגיות מהמובילות בעולם. נכון להיום טכניקת הפיברוג’ט היא מהיעילות והבטוחות ביותר לטיפולים לא פולשניים עם תוצאות מידיות,כאילו ועברת ניתוח. אמת מפתיעה!

רצף תהליכים לקבלת תוצאות אידיאליות, ניתן לשלב את טיפולי HIFU -לחץ ! 

אתי וולף בראיון בלעדי לרדיו עם מיכל צפיר

נגן וידאו

איך לטפל באקנה ולהפחית צלקות וכתמים אדומים בעור?

 

החלום של כולנו הוא מראה של עור נקי מכתמים, חלק מקמטים וכמובן זוהר. זו השקעה ללא ספק אם בשמירה על תחזוקה נאותה בתכשירים מותאמים אישית, שתייה מרובה ואם בתזונה עתירת ויטמינים, מינרלים ואנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון).

אך מה לעשות ועל אף כל העשייה הנכונה עדיין יופיעו פצעונים ועד החמרה לפצעי אקנה, מה שפוגע בביטחון העצמי מעבר למראה האסתטי שנפגע.

 

אז איך נטפל באקנה ונפחית את הצלקות שנותרו מהאקנה וכמובן הכתמים האדומים?

 

השיטה של אתי וולף הוכחה כעובדת ויעילה. כל מה שצריך זה סבלנות ואוזן קשבת להוראות הטיפול וכמובן הקפדה ועקביות. ללא עקביות, התוצאות לא תגענה. ממחקרים ידוע ש 80%-75% מבני הנוער המתבגרים סובלי מאקנה כתוצאה משינויים הורמונליים ופיסיולוגיים המתרחשים בתקופת גיל זו.

ברוב המקרים נותרו צלקת לאחר שהפצעים כבר נעלמים ויחד איתם כתמים אדומים.

אז מה קורה פה בעצמם? אקנה (חטטת בעברית), זו תופעה שמתפרצת בכמה דרגות ובשלבים.

בלוטות החלב שבעורנו מכילות סבום שתפקידו להגן על העור שלנו שנתון לשינויים עם הפרשה עודפת של סבום וכך העור הופך לשמנוני יותר ויותר. השלב הבא הוא השינויים שמתרחשים גם בשכבת העור החיצונית ובמעטפת זקיקי השיער. אותה שכבה חיצונית הופכת לעבה יותר, זקיקי השיער נסתמים ונוצר עירוב של תאים עם סבום. במגע עם האוויר נוצרים שחורים" קומדונים בשפה המקצועית ומכילים חלב לבן מתחת לשחורים בתוך העור, מקור להיווצרות חיידקים בשם פ.אקנס שמתרבים וגורמים לדלקת. טיפול לא נכון באקנה גורם להיווצרות צלקות וכתמים אדומים וכאן השיטה שלי, שיטת EWA נכנסת לפעולה.

 

אז איך פועלת שיטת EWA ?

 

לאקנה דרגות החמרה שונות והטיפול מותאם אישית. זהו טיפול עם חשיבה שיצאה מהקופסה ובלעדי לאתי וולף. השיטה והטכניקה פותחו במשך שנים וקיבלו מינוף ע"י שילוב טיפול הפלזמה וכמובן ניסיון של שנים. הטיפול משולב בתכשירים ייעודיים וייחודיים.

השלב הבא הוא טיפולי פלזמה העוזרים לחטטים להיות שטוחים יותר ואף להיעלם ברוב המקרים (סבלנות כבר אמרתי). מכיוון שטיפולי הפלזמה עוזרים לעור עודף להיעלם ומסדרים מחדש את הרשת האלסטית של העור ולהדק אותו. בתחילה העור ניראה כאילו וחלה החמרה, אך אין זה נכון משום שסידור הרשת האלסטית לוקח זמן ורק לאחר מספר טיפולים ניתן לראות עור שטוח ומהודק יותר. השלב הבא הוא שילוב טכניקת הפלזמה שאוור.

(PLAZMA SHOWER) הגורמת לתפקוד תקין יותר ומזרזת את החלקת העור וטשטוש הצלקות. השלב הסופי הוא הטיפול בסימנים האדומים ע"י תכשירים המרפאים דלקת למצב הסופי ולגוון עור אחיד יותר. הסימנים האדומים הם סימן להימצאות דלקת.

 

איך יכול להיות שדווקא שיטה פורצת דרך זו עובדת?

 

השיטה למעשה הודפת את הבעיה מהבסיס ומהשורש שלה. עבודה על בסיס יומי עם תכשירים בבית ואחת למספר שבועות טיפול עמוק יותר בקליניקה בעזרת הטכנולוגיות. כל מטופל/ת מקבלים תכשירים המותאמים אישית להם בהתאם לחומרת ומצב הבעיה. רק השימוש בשלושת מרכיבי השיטה: טכנולוגיות, תכשירים, וטיפולים בקליניקה יכולים לטפל, לאזן ולהחליק צלקות וכמובן העלמת הכתמים האדומים בסוף התהליך.

אם אתם/ן מעוניינים/נות לקבל מידע נוסף על הטיפול בצלקות והפחתת הכתמים האדומים, התקשרו עוד היום לקליניקה וקיבעו מועד לייעוץ אישי ללא עלות ואשמח לסייע בהתאמת הטיפול מתחילתו ועד סופו. 09-9577120

שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם