פתרון חד וחלק!

לאחר עשור של נתינת שירות בהסרות שיער במכשירים שונים, השתלמויות ולימודים מעבר לים, הגעתי לתובנות שאני מיישמת בקליניקה בהצלחה ביומיום. אחת החשובות שבהן היא  שעל כל קליניקה המכבדת את עצמה ומעוניינת להגיע להצלחות מרביות, להציע מספר טכנולוגיות בכדי לתת מענה כולל ומקיף למטופלים. כך לקוחות שהחלו בטיפול להסרת שיער ובמהלך הטיפולים חלה האטה בהתקדמות, יוכלו לקבל טיפול משלים של טכנולוגיה נוספת והמטרה תושג ללא עוגמת נפש וללא הפסד כספי מיותר.

בעשור האחרון צצו אין ספור מכשירים המבוססים על טכנולוגיות שונות להסרת שיער ששינו את התמונה מקצה לקצה ומאפשרות להיפטר מהשיער המיותר אחת ולתמיד. ריבוי השיטות להפטרות מהשיער – לייזר, אינפרא, אור ועוד – מעוררות בלבול וחוסר יכולת להחליט מה היא באמת הדרך הבטוחה והטובה ביותר לעשות זאת. לכל שיטה יתרונות וחסרונות, טווח מחירים שונה וללא ידע מקצועי, באמת קשה להחליט מה לעשות.

 טכנולוגיה וטכניקת טיפול חדשה בטיפולים להסרת שיער, מציעה מענה מושלם ומותירה מאחור את כל המתחרות.

השיטות החדשות
מדובר במכשירים מובילים בתחומם, בעלי טכנולוגיה מתקדמת, המתגאים בפטנט ישראלי. המכשירים משיגים תוצאות אופטימליות, ללא קרינה, במינימום תחושה, עם תוצאות ניכרות החל מהטיפול הראשון. במידה ומפסיקים את הטיפולים שלא בזמן, אותם תאים בודדים שנותרו, משמע כלי דם חיים עדיין, הם אלה שיגרמו להמשך התהליך הפיסיולוגי להתרבות וצמיחה נמשכת של השערות. לכן, חובה ומומלץ להמשיך בטיפולים עד סיומם.

שיטת E.W.A בטכנולוגיה: הינה השיטה המתקדמת, היעילה והידידותית ביותר כיום להסרת שיער. הטיפול מתבצע ע״י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה בשיטה.

שיטת E.W.A בטכניקה: השיטה משלבת מספר טכנולוגיות להשגת תוצאות מקסימליות. אם כל טכנולוגיה בנפרד (לייזר/IPL) משיגה תוצאות טובות, תארו לעצמכם את רמת האפקטיביות שיספק שילוב של כל השיטות להשגת המטרה… כמובן שהטיפולים מתבצעים בהתאמה אישית לכל לקוח/ה, כדי להעניק פתרון שהוא גם אפקטיבי וגם בטוח.

שיטת E.W.A של אתי וולף מחויבת לקדמה
 איך עובדת השיטה?
כאשר לובשים בקיץ בגד שחור, מרגישים את קליטת החום המופקת מהשמש על הבגד. כלומר, פיגמנט כהה בולע/קולט אנרגיה .על אותו עיקרון עובדת השיטה בה פועל המכשיר. השערה קולטת את האנרגיה המופקת מהבזק האור של המכשיר ומושמדת בהדרגה.  על מנת להשמיד את השורש, צריך לבצע סידרת טיפולים, בהתאמה לצבע השיער ולגורמים אישיים נוספים. שערה בעלת פיגמנט כהה (בדומה לבגד השחור), קולטת את האנרגיה המופקת מהבזק האור. ככל שהשערה יותר שחורה, הקליטה גדולה יותר – ממוצע של 14 טיפולים. ככל שהשערה יותר בהירה (חום כהה), הקליטה נמוכה יותר – ממוצע גבוה מ- 14 טיפולים.

 יתרונות שיטת E.W.A להסרת שיער:
בטיחות – שיטת E.W.A היא השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער. היא מבוצעת תחת פיקוח רפואי תוך שימוש במכשיר מתקדם בעל מערכת קירור החדשנית אשר מונעת כוויות ומפחיתה כאב.
גמישות – שיטת E.W.A גמישה במיוחד ומתאימה כמעט לכל סוגי העור והשיער – בעלי גוון בהיר וכהה כאחד וזאת הודות לשילוב הטכנולוגיות.
דיוק – שיטת E.W.A היא שיטה מדויקת במיוחד מסיבה ברורה – למטפלות שלנו יש אפשרות לשלוט על פולס האור ולכוון אותו, כך שהוא יתאים בדיוק למאפיינים של המטופל.
התאמה – שיטת E.W.A מאפשרת תהליך אבחון מדויק ומקצועי המבטיח את הטיפול האפקטיבי ביותר.
חופש – אם עד היום היית צריכים לוותר על בילוי בים או חשיפה לשמש לפני הטיפול, בשיטת E.W.A ניתן לשכוח מהפשרות ולהמשיך ליהנות מהחיים כרגיל.
זמן – משך הטיפול בשיטה הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מכל שיטה אחרת. התוצאה הסופית מדהימה – גוף צעיר וחלק ומחמאות מכל עבר.
מינימום כאב – הטיפול בשיטה אינו דורש אלחוש ונעשה כמעט ללא תחושת כאב.
חסכון – בזכות מספר הטיפולים הקטן יחסית שנובע משילוב הטכנולוגיות. הטיפול בשיטת E.W.A הוא המשתלם ביותר. 

 

 

הסרת שיער בשיטת EWA

עלול לעניין אותך:

הסרת שיער לגבריםטיפים להסרת שיער מבנה השערה

הסרת שיער – לפני אחרי

הסרת שיער בשפם - לפני ואחרי
הסרת שיער בסנטר - לפני ואחרי
הסרת שיער במפשעה - לפני ואחרי

לתיאום שיחת ייעוץ יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם